Odbornosť a profesionalita

To je ALCHEMAS

Kto sme?

Spoločnosť ALCHEMAS je poradenská spoločnosť v sektore finančných služieb, ktorá poskytuje svojim klientom komplexné finančné služby. Našim produktom je tvorba komplexného finančného plánu zameraného na dosiahnutie troch hlavných cieľov – optimalizácia výdavkov, poistenie príjmu a majetku, a tvorba krátkodobých a dlhodobých rezerv.

004 - Family CoverCreated with Sketch.

My odporúčame, Vy vyberáte

U nás nájdete jasné, rýchle a na mieru šité riešenia pre vaše potreby. Vypracujeme Vám zrozumiteľný finančný plán na základe vašich požiadaviek. Našimi klientmi sa neraz stávajú ľudia, pre ktorých je dôležité každé jedno euro, preto sa u nás nestretnete s predajom rôznych medziproduktov, ktoré v skutočnosti vôbec nepotrebujete. Náš spôsob poskytovania finančných služieb je zameraný na dlhodobú spoluprácu s Vami.

033 - InsuranceCreated with Sketch.

Komplexné služby

V súčasnosti, pri množstve rôznych produktov v oblasti úverov, poistení a rôznych investičných nástrojov je pre Vás takmer nemožné správne sa rozhodnúť bez pomoci odborníkov. Sú rôzne zdroje kde sa môžete informovať o produktoch, ktoré poskytujú rôzne finančné inštitúcie, no sú tieto zdroje naozaj kvalitné a objektívne? Navyše, vybavovanie finančného produktu, obvykle znamená, že musíte vyriešiť mnoho ďalších medzikrokov. Celý proces tohto výberu a vybavovania pre Vás môže znamenať, že musíte odložiť iné povinnosti alebo vzdať sa času stráveného s rodinou. U nás nájdete všetky služby na jednom mieste a všetko vybavíme za Vás.

Stojíme pri Vás spolu s najsilnejšími spoločnosťami na trhu.

Vaša spokojnosť je náš úspech

čo o nás povedali naši klienti

Keď mi v práci znížili plat kvôli korona vírusu, začal som mať problém splácať úvery. Oslovil som viacerých finančných sprostredkovateľov, ale tí tvrdili, že sa s tým nedá nič robiť a nevedia mi pomôcť. Až pán Sitkey z Alchemas našiel spôsob ako mi výrazne znížiť mesačnú splátku a veľmi mi to uľahčilo situáciu. Ďakujem ešte raz, nech sa darí.

Vladimír S.

vedecký pracovník vo výskume

Myslela som si že mám dobré životné poistenie, ale vďaka poradcovi zo spoločnosti Alchemas som zistila, že si platím predraženú zmluvu, v ktorej nemám poistené to čo by som chcela. Teraz platím za poistenie menej a hlavne v ňom mám konečne poistené všetko čo potrebujem.

Zuzana P.

kaderníčka

V mojom povolaní sa stretávam so zdravotnými rizikami, ktoré sa môžu vyskytnúť keď to človek nečaká. K spoločnosti ALCHEMAS som sa dostal cez odporúčanie. Postarali sa o mi rodinnú poistku, hypotéku a sporenie na vysokú školu pre moju dcéru.

Milan F.

lekár

Keď som videl koľko vybavovania obnáša jeden úver som veľmi rád, že pán Ferenc za nás všetko vybavil. Ďakujeme.

Andrej S.

32 rokov

Nikde mi nechceli dať hypotéku na bývanie. Pracovníci v spoločnosti Alchemas mi všetko ukázali a prakticky vybavili za mňa. Odporúčam.

Andrea K.

opatrovateľka v Rakúsku

Pracujem na minimálnu mzdu a ostatok dostanem na ruku. V Alchemas mi ukázali a vysvetlili prečo je pre mňa dôležité tvoriť si rezervu aj výhodnejšie ako v banke.

Peter N.

23 rokov
Napíšte nám